Over ons

Scouting Roeselare, een scouts met een rijke geschiedenis!

Onze scouts bestaat uit meer dan 300 leden en leiding, verdeeld over 8 takken, waaronder ook 1 akabe-tak. De jonge takken hebben activiteit op zaterdagnamiddag, voor givers en jin vinden de activiteiten plaats op zondagnamiddag. Elk jaar gaan we maar liefst 3 keer op kamp en geven daarnaast tal van activiteiten. Onze groepsleiding (Robbe, Kasper en Emma) zijn dit jaar de 'patrons' van onze scouts. Zij zullen er, bijgestaan door hun groepsploeg, opnieuw een knallend jaar van proberen te maken. Benieuwd wat Robbe, Kasper en Emma zoal op hun bord krijgen en hoe de groepsploeg daarbij helpt? Klik dan gerust door naar het tabblad 'groepsploeg' in de linkerbovenhoek. We zijn ondertussen al aan ons 86e werkjaar toe. Wil je graag meer weten over het onstaan en de belangrijke gebeurtenissen doorheen de geschiedenis van Scouting Roeselare? Klik dan zeker op het tabblad 'onze geschiedenis'.  

Ben je geïnteresseerd in de werking van onze scouts? Twijfel dan zeker niet om contact met ons op te nemen via het contactformulier of kom eens langs op het Gryspeerdtshof tijdens één van de activiteiten! 

Stevige linker,

De leidingsploeg